İletişime Geçin: 0850 207 18 47

Erişim Kolaylığı

Her Yerden Erişim

heryerden

DİA, işletme veya işletmelerinize ait tüm gerekli bilgileri yanınızda taşıyabilmenizi sağlayan modern bir yazılımdır. Günümüz internet teknolojileri göz önünde bulundurularak ve internet altyapısı ile harika bir uyum içerisinde çalışan DİA, güvenilir ve hızlı bir programlamayla hazırlanmıştır.
Her gün değişen ve gelişen internet ortamında yazılımların çalıştırılması yüksek hızlı bağlantılarla mümkün olmaktadır. Fakat DİA standart internet bağlantısı ile çalışarak tüm işletmelerin kolayca yönetilebilmesine olanak tanır. Dünyanın neresinde olursanız olun, bilgisayar, mobil cihazlar veya endüstriyel el terminalleri sayesinde DİA sistemine bağlanıp, şirketinizi kolayca yönetebilirsiniz.
Online entegrasyon ile işletmeleriniz, şubeleriniz, depo ve merkez yönetimleriniz tek bir çatı altında toplanacaktır. Herhangi bir işletmede satış olduğunda, merkezden alınacak raporlara anında bu satış yansıyacaktır. Tüm şirket bilgi ve verileriniz tek noktada toplanacak, veri güvenliği, işletme birimlerinin güvenliği gibi zaman kaybı yaşatan olaylar tamamen ortadan kaldırılacaktır.
Mobil bağlantı sayesinde cep telefonunuz veya tabletinizle nerede olursanız olun DİA sistemine giriş yapıp, size gerekli olabilecek tüm bilgilere erişim sağlayacaksınız.
Değişme İlk Adım, DİA ile atılır.

Ürünlerimiz;

dia-standartdia-enterprisedia-eticaretdia-mobildia-horeca