İletişime Geçin: 0850 207 18 47

Çözüm DİA’da

Tam Entegrasyon

tamentegre

DİA modüler bir yapıya sahip ticaret yazılımı olmasına rağmen bünyesinde barındırdığı modüller ile tam entegre olmuş şekilde, tek bir modül varmış gibi işlemleri gerçekleştirmektedir.
Talep, Teklif, Sipariş, İrsaliye, Fatura, Muhasebe iş akışı entegre bir şekilde çalışmaktadır. Şirket birimlerinden gelen satınalma talepleri için satınalma birimi tedarikçilerinize teklif geçerler. Bu tekliflerin değerlendirilmesi sonucu analizlerde en uygun çıkan teklif sipariş olarak geçilir. Mallar kısmi yada tümden sevk edilir ve daha sonradan faturalandırılır. Faturaların muhasebeye aktarılması ile de süreç muhasebe modülüne entegre edilir. Bu süreç içindeki tüm işlemler tamamen bağımsız olarak çalışmakta fakat işlem kontrolleri diğer modüller içerisinden de hataya neden olmamak için yapılmaktadır.
DİA sürekli geliştirilme çalışmaları devam eden bir ticaret yazılımı olduğu için sonradan eklenen modüller entegrasyon konusunda asla taviz vermemektedir. Web modülü tamamen Cari, Sipariş, Stok gibi modüllerle entegre bir şekilde çalışır. Web üzerinden müşterileriniz onlara web modülü üzerinden sağladığınız şifreler ile web sayfanızdan giriş yaparlar. Kendi cari ekstrelerini rapor olarak alabilirler, ayrıca siparişlerini de online olarak geçebilirler. Web üzerinden bir sipariş girişi yapıldığında merkezde çalışan kullanıcıların ekranına da bu işlem anında düşecektir.
Modüllerin tam entegre bir şekilde çalışması zamandan tasarruf ve sonucunda maliyetlerde azalma sağlayacaktır.

Ürünlerimiz;

dia-standartdia-enterprisedia-eticaretdia-mobildia-horeca