İletişime Geçin: 0850 207 18 47

Microsoft Yazılım Ürünleri

microsofturunleri

INFOR Bilişim, Microsoft ürünlerini lisanslı olarak kiralama ve satışını yapma hakkına sahiptir.
Şirketinizdeki Microsoft ürünleriniz için doğru lisanslara sahip olduğunuzdan emin olun.

Microsoft Lisanslama

Şirketinizdeki Microsoft ürünleriniz için doğru lisanslara sahip olduğunuzdan emin olun.
Microsoft Lisanslama eksikleriniz ve doğru lisanlama için işletmemiz ile iletişime geçiniz.

Office 365 & Office 2013

PC veya Mac’inize, hareket halindeyken kullanmak için tablet ve akıllı telefonlarınıza yükleyin; bu ikisi arasındaki her yerde kullanmak içinse web’den Office Online’ı kullanın.Evden işe, masaüstünden web’e ve bunların arasındaki tüm cihazlarda Office ile işlerinizi halledecek araçlara sahip olursunuz.Bildiğiniz ve güvendiğiniz Office uygulamalarıyla kusursuz görünen belgeler oluşturun ve bu belgeleri buluta kaydedin, daha sonra da Office Online’ı kullanarak bunları düzenleyin ve diğer kullanıcılarla birlikte gerçek zamanlı olarak işbirliği yapın. Office 365 alın ve 1 TB OneDrive dosya depolama alanına sahip olun.

Windows 8.1

Bilgisayarınızı eskiden beri alışık olduğunuz masaüstünden veya uygulamaların Canlı Kutucuk olarak yer aldığı modern Başlangıç ekranından kullanmaya başlayabilirsiniz. Dokunma, fare veya klavye (hangisi kolayınıza gelirse) kullanabilirsiniz. Windows neredeyse tüm aksesuarlarla uyumlu olduğundan, dilediğiniz aksesuarları kullanabilirsiniz. Üstelik, Bing Akıllı Arama ile PC’nizde, web’de, bulutta ve uygulamalarda aynı anda arama yapabilirsiniz. Ekranınızın sağ tarafından Başlangıç düğmesine erişmeniz yeterlidir.

Windows Server 2012 R2

En önemli iş yüklerinizi sağlam kurtarma seçenekleriyle çalıştırmak için ölçeklendirme yapabilirsiniz. Geniş bir dizi hesaplı, yüksek performanslı depolama seçenekleri ve çok kiracılı BT hizmetlerinin basitleştirilmiş bir şekilde sağlanması sayesinde kısa sürede paranızın karşılığını alacaksınız. Hem kurum içinde hem de bulut üzerinde uygulama oluşturabilir, dağıtabilir, çalıştırabilir ve izleyebilirsiniz. Kullanıcılara, seçtikleri cihazlarda kurumsal kaynaklara erişme imkanı sunun.

Dynamics ERP & Dynamics CRM

Microsoft Dynamics sunduğu yeni nesil, dinamik iş çözümleriyle işletmenizin ve çalışanlarınızın verimliliğini en üst seviyeye çıkarır. Dynamics iş çözümleri size kolay ve yalın ara yüzüyle uçtan uca güçlü bir çözüm sağlayarak karlı büyüyen dinamik bir işletmeye dönüşmenize yardımcı olur.
 Diğer Microsoft ürünleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.