İletişime Geçin: 0850 207 18 47

Otel Yönetimi

DİA HoReCa programı ile geliştirilmiş olan otel yönetimi, işletmelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde farklı modüller üzerinden yönetmenize olanak tanıyor. İster tek ister birden fazla otelinizi DİA’nın otel yönetim sistemi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Otel Yönetimi ile Ön Büro Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Acenta ve Kontrat Yönetimi, Doluluk-Kontenjan-Satış Analizleri, Gelir-Gider Analizleri, HouseKeping-Oda Yönetimi, Anket, Restoran POS, Santral, Stok-Depo Yönetimi, Finans Yönetimi, Muhasebe Entegrasyon, İnsan Kaynakları gibi tüm istekleriniz online sistem üzerinden hızlı bir şekilde karşılanır.
Otel Programı

Genel Özellikleri – Avantajları

Rezervasyon ve kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Müşteri ödemelerini, çıkış ve rezervasyon durumlarını kontrol edebilirsiniz.
Acentalarınızı tek bir sistemden yönetebilirsiniz.
Satış analizlerinizi yaparak doluluk ve kontenjanlarınızı takip edebilirsiniz.
Gelirlerinizi ve giderlerinizi tek modül üzerinden analiz edebilirsiniz.
Muhasebe entegrasyonu ile günlük, aylık ve yıllık verilerinizi kontrol edebilirsiniz.
İşe alış ve işten çıkarma süreçlerini, çalışanların bilgilerini ve performanslarını sistemde depolayabilirsiniz.
Otel Internet Paylaşımı: Otelde konaklayan müşterilerinize kablosuz ağınızın paylaşılmasını sağlıyor olabilirsiniz. 5651 Sayılı kanun gereğince internet bağlantınızı açtığınız müşterilerinizin bilgilerini kayıt altında tutmak ve herhangi bir kanun dışı kullanım durumunda gerekli mercilere iletmeniz gerekmektedir.
Sadece otelinizde konaklayan müşterilere internet şifrenizin otomatik olarak sağlanması için Internet Paylaşım cihazları ile entegrasyon geliştirilmiştir. Örneğin, http://www.netyum.com.tr/ adresinden tedarik edeceğiniz cihaz DİA Otel Yönetim Sistemi ile entegre olarak odalarda konaklayan müşterilerinizin TC Kimlik No veya Pasaport No gibi bilgilerini almaktadır. Herhangi bir müşteriniz kablosuz ağınıza paylaşmak istediğinde oda numarası ve kimlik numarası bilgileri sorularak, eğer bu bilgiler doğru ise kablosuz internet erişimi otomatik olarak sağlanmakta ve kayıt altında tutulmaktadır.
Kapı Sistem Entegrasyonu: Makfa Otel Kapı Yönetim Sistemleri ile yapılan DİA Otel Yönetim Sistemi entegrasyonu ile konaklayan misafirlerinize vereceğiniz kapı kartlarını direkt olarak DİA üstünden programlayabilirsiniz.

Neden Otel Yönetimi Kullanmalısınız?

İşletmecilerin yükünü azaltacak teknolojik çözümlerden bir diğeri otel yönetimi. Verilerin arasında kaybolmayacağınız, her yerden bağlanabileceğiniz, görev ataması ve yetkilendirme yapabileceğiniz, işletmenizi kontrol altında tutacağınız bir sisteme ihtiyacınız varsa Otel Yönetimi çözümünden yararlanın. Ayrıca:
Ön büro yönetim işlemlerinizi anında gerçekleştirmek,
Sorunsuz müşteri ilişkileri sağlamak,
Kasa ve fatura işlemlerinizi tek sistem üzerinden kontrol etmek,
Çalışılan acente verilerini kontrol etmek,
Otelinizin doluluk oranını ve kontenjanını takip etmek,
Gelir gider analiz raporlarınıza tek tıkla sahip olmak,
Stoklarınızı ve depolarınızı siparişe göre ayarlamak,
Muhasebe süreçlerinizi planlarınıza göre entegre etmek istiyorsanız DİA kullanmalısınız!

Otellerinizin Her Birimini Aynı Anda Çalıştırın!

Tek bir yazılım üzerinden tüm otellerinizi yönetebilir, raporlarını konsolide olarak alabilirsiniz. İstenilen sayıda acente, online acente, firma, grup, münferit türündeki acenteleri tanımlayabilirsiniz. Oda fiyatlarını ve harcamaları takip ederken ayrıntılı ve özet faturalarınızı hazırlayabilirsiniz. Sınırsız sayıda oda özelliği tanımlayabilirsiniz. Kasa ve shift değişimi kontrolleri gerçekleştirebilirsiniz.
DİA İle Teknolojiye Entegre Yönetim Sistemi!